Заменик шерифа Рик Грајмс се буди из коме и затиче свој свет у рушевинама. Сада мора да предводи групу преживелих како би остали живи.

Беше на каналите:

FOX  RTL Zwei  Stinet  FOX Crime  

ПРЕПОРАКИ
 • Двојник (2017)

  image
  Хауард Силк е вработен во една берлинска шпионска агенција на ООН. Кога открива дека неговата организација ја чува тајната за преминување во паралелна димензија,...
 • Биро (2015)

  image
  Унутар директората за спољну безбедност налази се одељење знано као "Легенде". Њихова је дужност да прате своје агенте на тајним мисијама на којима сакупљају...
 • Devils (2020)

  image
  A worldwide financial conspiracy is discovered by a group of traders of a large investment bank.
 • Складиште 13 (2009)

  image
  Пустоловно-знанствено-фантастична серија "Складиште 13" заснована је на занимљивој замисли о големом складишту у пустоши јужне Неваде у којој држава чува све...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.