ФБИ агентица Аудреy Паркер (Емилy Росе) наѓе се уплетена у необичне догаѓаје у градиќу Хавен у држави Маине. Истражујуќи догаѓаје схваќа да је повезана са градиќем, а исти ќе јој открити тајне које ју прогоне од дјетињства.

Се прикажува на каналите:

Stinet  

Беше на каналите:

SciFi  DIVA  RTRS  RTL Zwei  PRO 7  RTS1  

Следна епизода:

денес
15:30
Misterije Hejvena
денес
01:45
Misterije Hejvena
Утре
09:00
Misterije Hejvena
Утре
15:20
Misterije Hejvena
Утре
01:45
Misterije Hejvena
среда
09:30
Misterije Hejvena
среда
15:30
Misterije Hejvena
четврток
01:45
Misterije Hejvena
Препораки
 • Ханибал (2013)

  image
  Серија о доктору Ханибалу Лектору, једном од најпопуларнијих и најјезивијих фиктивних негативаца нашег доба. Бриљантног психијатра и аморалног серијског убицу и...
 • Истрага на местото на злосторството: Лас Вегас (2000)

  image
  “Истрага на местото на злосторството” е криминалистичка драма која решава злосторства со помош на форензички процедури. Серијата ги следи настаните на група...
 • Закон и ред: Организирани криминал (2021)

  image
  Цхристопхер Мелони се у улози Еллиота Стаблера, након тешког особног губитка, враќа у НYПД и бори против организираног криминала. Стаблер поново жели изградити...
 • Ноќен менаџер (2016)

  image
  Шпионска мини-серија снимена според романот на поранешниот британски таен агент, подоцна наградуваниот писател Џон ле Кар. Главниот јунак на приказната,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.