Серија прати живот обитељи Реаген, чија је глава обитељи Франк Реаган (Том Селлецк), полицијски начелник. Његова кќи Ерин (Бридгет Моyнахан) је помоќник окружног тужитеља, а син Даннy (Донние Wахлберг) је виши детектив. У обитељ су дубоко уткани ирски коријени - домољубље, страст и љубав према обитељи.

Се прикажува на каналите:

Kabel 1  FOX Crime  RAI 2  

Беше на каналите:

RTS2  RTS3  RTS1  Stinet  RTL  RTL2  DIVA  

Следна епизода:

сабота
07:05
Plave krvi
сабота
07:55
Plave krvi
сабота
08:50
Plave krvi
сабота
09:45
Plave krvi
сабота
11:05
Сина крв 2, Еп. 16
сабота
12:00
Сина крв 2, Еп. 17
сабота
18:15
Сина крв 2, Еп. 18
сабота
19:10
Сина крв 2, Еп. 19
12.2.23
04:30
Сина крв 2, Еп. 18
12.2.23
05:15
Сина крв 2, Еп. 19
12.2.23
11:05
Сина крв 2, Еп. 18
12.2.23
12:00
Сина крв 2, Еп. 19
12.2.23
18:15
Сина крв 2, Еп. 20
12.2.23
19:10
Сина крв 2, Еп. 21
12.2.23
21:50
Plave krvi 13, Еп. 3
13.2.23
04:30
Сина крв 2, Еп. 20
13.2.23
05:15
Сина крв 2, Еп. 21
13.2.23
06:30
Plave krvi
13.2.23
07:20
Plave krvi
13.2.23
08:20
Plave krvi
13.2.23
09:15
Plave krvi
18.2.23
11:05
Сина крв 2, Еп. 20
18.2.23
12:00
Сина крв 2, Еп. 21
18.2.23
18:15
Сина крв 2, Еп. 22
18.2.23
19:10
Сина крв 3, Еп. 1
19.2.23
04:30
Сина крв 2, Еп. 22
19.2.23
05:15
Сина крв 3, Еп. 1
19.2.23
11:05
Сина крв 2, Еп. 22
19.2.23
12:00
Сина крв 3, Еп. 1
19.2.23
18:15
Сина крв 3, Еп. 2
19.2.23
19:10
Сина крв 3, Еп. 3
20.2.23
04:30
Сина крв 3, Еп. 2
20.2.23
05:15
Сина крв 3, Еп. 3
25.2.23
11:05
Сина крв 3, Еп. 2
25.2.23
12:00
Сина крв 3, Еп. 3
25.2.23
18:15
Сина крв 3, Еп. 4
25.2.23
19:10
Сина крв 3, Еп. 5
26.2.23
04:30
Сина крв 3, Еп. 4
26.2.23
05:15
Сина крв 3, Еп. 5
26.2.23
11:05
Сина крв 3, Еп. 4
26.2.23
12:00
Сина крв 3, Еп. 5
26.2.23
18:15
Сина крв 3, Еп. 6
26.2.23
19:10
Сина крв 3, Еп. 7
27.2.23
04:30
Сина крв 3, Еп. 6
27.2.23
05:15
Сина крв 3, Еп. 7
ПРЕПОРАКИ
 • Истрага на местото на злосторството: Лас Вегас (2000)

  image
  “Истрага на местото на злосторството” е криминалистичка драма која решава злосторства со помош на форензички процедури. Серијата ги следи настаните на група...
 • На должност (2012)

  image
  Детективот Стив Арно е преместен во антикорупциската единица по еден инцидент со престрелка за време на антитерористичка операција. Заедно со детективката Кејт...
 • Декстер (2006)

  image
  Како је могуќе да човјек задужен за рјешавање најтежих злочина у Миамију исте злочине чини ноќу у властитом аранжману? Што се догаѓа када серијски убојице постану...
 • Бескрајно небо (2020)

  image
  Визионар и приповедач Дејвид Е. Кели ("Велике мале лажи") доноси нови серијал "Широко небо". Овај интензивни трилер прати детективку Кејси Девел и детектива...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.