СЕРИИ Страница 1

 • Последици

  петок

  8.12.23

  18:00

  Последици

  Legacies (2020)

  Хероите на „Вампирски дневници“ и „Оригиналите“ имаа огромно влијание што продолжува во „Последици“, приказна за следната генерација натприродни суштетва во училишето за млади и надарени „Салваторе“. Во последната...

 • Слепа точка

  петок

  8.12.23

  18:05

  Слепа точка

  Blindspot (2015)

  Велер и његове колеге у ФБИ, које чине војни ветеран Едгар Рид, тајновита Таша Запата и заменик директора Мејфер, истражујуќи мистериозну мапу коју граде тетоваже неидентификоване жртве, увучени су у мрачни свет поsемља.

 • Последици

  петок

  8.12.23

  19:00

  Последици

  Legacies (2020)

  Хероите на „Вампирски дневници“ и „Оригиналите“ имаа огромно влијание што продолжува во „Последици“, приказна за следната генерација натприродни суштетва во училишето за млади и надарени „Салваторе“. Во последната...

 • Приказната на робинката

  петок

  8.12.23

  19:05

  Приказната на робинката

  THE HANDMAID'S TALE V. EP. 01 - MORNING (2022)

  Џун се измачува додека размислува за нејзиниот следен потег по убиството на Фред. Серена е вознемирена по смртта на нејзиниот сопруг.

 • Чаробнице

  петок

  8.12.23

  20:00

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Приказната на робинката

  петок

  8.12.23

  20:00

  Приказната на робинката

  THE HANDMAID'S TALE V. EP. 02 - BALLET (2022)

  Џун и Лук одат на балет. Серена се збогува со Фред. Жанин и Естер ја придружуваат Лидија на собир во куќата на Путнам.

 • Чаробнице

  петок

  8.12.23

  21:00

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Откритие на вештерките

  сабота

  9.12.23

  00:10

  Откритие на вештерките

  A Discovery of Witches (2018)

  Заснована на најдобро продаваната серија книги од Дебра Харкнес, „Откритие на вештерките е современа љубовна приказна поставена врз основа на академскиот живот во Оксфорд, но во свет каде што мал број вештерки,...

 • Слепа точка

  сабота

  9.12.23

  02:25

  Слепа точка

  Blindspot (2015)

  Велер и његове колеге у ФБИ, које чине војни ветеран Едгар Рид, тајновита Таша Запата и заменик директора Мејфер, истражујуќи мистериозну мапу коју граде тетоваже неидентификоване жртве, увучени су у мрачни свет поsемља.

 • Свемирски ловци на главе

  сабота

  9.12.23

  04:00

  Свемирски ловци на главе

  Killjoys (2016)

  Због Паwтериних планова за окончање Јелцове владавине над Старим Градом, Јохннy завршава као заробљеник бијесне руље.

 • Свемирски ловци на главе

  сабота

  9.12.23

  05:00

  Свемирски ловци на главе

  Killjoys (2016)

  Откривамо тајну зелене плазме, загонетку тајанствених збивања на Аркyну прије више стотина година, те идентитет Анееле.

 • Последици

  сабота

  9.12.23

  06:00

  Последици

  Legacies (2019)

  Хероите на „Вампирски дневници“ и „Оригиналите“ имаа огромно влијание што продолжува во „Последици“, приказна за следната генерација натприродни суштетва во училишето за млади и надарени „Салваторе“. Во последната...

 • Чаробнице

  сабота

  9.12.23

  07:00

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Чаробнице

  сабота

  9.12.23

  08:00

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

 • Чаробнице

  сабота

  9.12.23

  09:00

  Чаробнице

  Charmed (1998)

  Сестре Халивел, Фиби (Алиса Милано), Пајпер (Холи Мери Комбс) и Пруденс (Шенон Доерти) су биле обичне девојке, као и све друге у Сан Франциску. Једнога дана, откривају да имају натприродне моќи. Проналазе књигу сенки...

Почеток « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.