Следете ги двајцата суперхерои близнаци, Фиби и Макс Тандермен, со спротивни личности, кои мора да се снајдат во училиште, со пријателите и со семејството на неверојатни суперхерои, сè додека ги кријат нивните идентитети.
Запознајте ги Тандермени, обично приградско семејство што има неверојатни моќи. Во центарот на акцијата се 14-годишните близнаци Тандермен, кои делат иста бања, исто училиште и истите здодевни помали брат и сестра. Единствената разлика? Сестрата е супер студент со супер позитивен поглед на светот, која сака да биде суперхерој еден ден, а нејзиниот брат близнак е супер негативец.

Се прикажува на каналите:

Nickelodeon Commercial  

Беше на каналите:

Vavoom  

Следна епизода:

денес
11:40
Тандерменови 2, Еп. 2, Навијачка опасност
денес
12:10
Тандерменови 2, Еп. 23, Девојка са змајском невољом
денес
12:40
Тандерменови 3, Еп. 1, Право у центар
денес
19:45
Тандерменови 3, Еп. 4, Краѓа иза позорнице
денес
20:15
Тандерменови 3, Еп. 6, Зло никад не спава
денес
20:45
Тандерменови 3, Еп. 8, Двојници
Утре
12:10
Тандерменови 3, Еп. 6, Зло никад не спава
Утре
12:40
Тандерменови 3, Еп. 8, Двојници
Утре
20:15
Тандерменови 3, Еп. 10, Ласерски пирати
Утре
20:40
Тандерменови 3, Еп. 11, Причаковање зменка
четврток
12:10
Тандерменови 3, Еп. 10, Ласерски пирати
четврток
12:40
Тандерменови 3, Еп. 12, Нема земље за маторе менторе
четврток
20:15
Тандерменови 3, Еп. 12, Нема земље за маторе менторе
четврток
20:40
Тандерменови 3, Еп. 13
Тандерменови: Тајна је откривена Први део
петок
12:10
Тандерменови 3, Еп. 14
Тандерменови: Тајна је откривена Други део
петок
12:40
Тандерменови 3, Еп. 15, Породично вече игара
петок
20:15
Тандерменови 3, Еп. 14
Тандерменови: Тајна је откривена Други део
петок
20:40
Тандерменови 3, Еп. 15, Породично вече игара
сабота
13:05
Тандерменови 4, Еп. 29, Тандер стотина
сабота
13:35
Тандерменови 4, Еп. 30, Неочекивани састанак
сабота
20:15
Тандерменови 3, Еп. 6, Зло никад не спава
сабота
20:45
Тандерменови 3, Еп. 8, Двојници
сабота
21:10
Тандерменови 3, Еп. 10, Ласерски пирати
11.6.23
13:05
Тандерменови 4, Еп. 29, Тандер стотина
11.6.23
13:35
Тандерменови 4, Еп. 30, Неочекивани састанак
11.6.23
20:15
Тандерменови 3, Еп. 12, Нема земље за маторе менторе
11.6.23
20:45
Тандерменови 3, Еп. 13
Тандерменови: Тајна је откривена Први део
11.6.23
21:10
Тандерменови 3, Еп. 14
Тандерменови: Тајна је откривена Други део
12.6.23
12:10
Тандерменови 3, Еп. 18, Пасји дан после школе
12.6.23
12:40
Тандерменови 3, Еп. 19, Лоша тетка
12.6.23
20:15
Тандерменови 3, Еп. 13
Тандерменови: Тајна је откривена Први део
12.6.23
20:40
Тандерменови 3, Еп. 14
Тандерменови: Тајна је откривена Други део
13.6.23
12:10
Тандерменови 3, Еп. 21, Оригинални шаљивџија
13.6.23
12:40
Тандерменови 3, Еп. 22, Не видим свог драгог
13.6.23
20:15
Тандерменови 4, Еп. 3, Нежељена слава Први део
13.6.23
20:40
Тандерменови 4, Еп. 4, Нежељена слава Други део
14.6.23
12:10
Тандерменови 3, Еп. 24, Лопов у куќи
14.6.23
12:40
Тандерменови 3, Еп. 25, Фиби Худ: Принцеза лопова
14.6.23
20:15
Тандерменови 4, Еп. 20, Тандерманови у рају, први део
14.6.23
20:40
Тандерменови 4, Еп. 21, Тандерманови у рају, други део
15.6.23
12:10
Тандерменови 4, Еп. 1, Опасан састанак
15.6.23
12:40
Тандерменови 4, Еп. 2, Мирише као тимски дух
15.6.23
20:15
Тандерменови 4, Еп. 12, Тандер игре први део
15.6.23
20:40
Тандерменови 4, Еп. 13, Тандер игре други део
16.6.23
12:10
Тандерменови 4, Еп. 4, Нежељена слава Други део
16.6.23
12:40
Тандерменови 4, Еп. 6, Макс у будуќност
16.6.23
20:15
Тандерменови 4, Еп. 16, Освета Смита
16.6.23
20:40
Тандерменови 4, Еп. 11, Наранџасто је нови Макс
17.6.23
13:05
Тандерменови 4, Еп. 29, Тандер стотина
17.6.23
13:35
Тандерменови 4, Еп. 30, Неочекивани састанак
17.6.23
20:15
Тандерменови 3, Еп. 15, Породично вече игара
17.6.23
20:45
Тандерменови 3, Еп. 17, Заборавиќу те, наивчино
17.6.23
21:10
Тандерменови 3, Еп. 18, Пасји дан после школе
18.6.23
13:05
Тандерменови 4, Еп. 29, Тандер стотина
18.6.23
13:35
Тандерменови 4, Еп. 30, Неочекивани састанак
18.6.23
20:15
Тандерменови 3, Еп. 19, Лоша тетка
18.6.23
20:45
Тандерменови 3, Еп. 20, Повратак у школу
18.6.23
21:10
Тандерменови 3, Еп. 21, Оригинални шаљивџија
ПРЕПОРАКИ
 • Хенри Опасниот (2014)

  image
  Хенри Харт е избран од суперхеројот капетан Маж да му биде наследник. Откако ветува дека ќе го чува идентитетот во тајност, Хенри води двоен живот, балансирајќи...
 • Стална мета (2011)

  image
  Прича почиње са Џоном Ризом, бившим агентом ЦИА, за кога се верује да је мртав. Под лажним идентитетом, он сада живи на ивици пропасти на улицама Њујорка,...
 • Заморчиќи (2012)

  image
  Када се мајка 14-годишњег Леа Тасха Доолеy уда за милијардера изумитеља Доналда Давенпорта, Лео напредује у свијету, али ни он ни његова мама ни у најлуѓим...
 • НЦИС (2003)

  image
  Ова од критике и публике изузетно хваљена серија крцата је акцијом и интригантним случајевима врхунског тима специјалних агената који раде изван владиног...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.