Режисер:

 1. 5. Лонгмире (2012), серија
 2. 6. Хоумран (2013), филм
 3. 9. Константин (2014), серија
 4. 10. Believe (2014), серија
 5. 11. 12 мајмуна (2015), серија
 6. 12. Бекстром (2015), серија
 7. 13. Водолија (2015), серија
 8. 16. Containment (2016), серија
 9. 17. Браве (2017), серија

Актерот:

 1. ...
  Bob

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.