СОДРЖИНА

Младом уличном маѓионичару препуштена је брига о млаѓој сести након смрти њихових родитеља. Како би осигурао кров над главом, мора се окренути се илегалним пословима који ќе резултирати отмицом његове сестре, а њега присилити да искористи магију и свој бриљантни ум да је спаси.

Слики

СлеигхтСлеигхтСлеигхт

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Игра на смртта (2011)

  сабота
  image
  Маркус Џоунс, агент на ЦИА, треба да собере информации за илегалните операции на трговците со оружје Френк Смир и Џон Редвал. Џоунс ќе се вработи како...
 • Си било еднаш во Мексико (2003)

  сабота
  image
  Прогонуван и повреден од трагедијата, Ел Маријачи се повлекува во изолација. Тој е принуден да излезе од тоа кога Сендс, корумпиран агент на ЦИА, го регрутира...
 • Неверојатниот Човек-пајак 2 (2014)

  сабота
  image
  Отсекогаш знаевме дека најбитната борба на Човекот-пајак е онаа со самиот себе, борбата помеѓу обичните обврски на Питер Паркер и необичните одговорности на...
 • Икс-мен: Денови на идното минато (2014)

  сабота
  image
  За да спречи мрачна иднина во која мутантите и нивните човечки поддржувачи ќе бидат систематски ловени и убивани од огромните и незапирливи роботи наречени...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.