СОДРЖИНА

Тие се најлошите негативци собрани во тајна владина агенција. Овој „самоубиствен одред“ добива задача да оди на опасна мисија за уништување на еден таинствен, непобедлив ентитет.
Супер е да си лош... Откако се собира тим од најопасните негативци на светот и им се дава моќниот арсенал што го има владата, нив ги праќаат на мисија да уништат еден таинствен и непобедлив ентитет. Разузнавачката офицерка Аманда Волер собира тајна група од очајни и одвратни поединци кои немаат што да изгубат. Сепак, откако тие сфаќаат дека не се избрани за да успеат, туку за да бидат искористени како жртви, нејасно е дали ќе умрат во борба или секој од нив ќе се снаоѓа како знае.

Слики

Одредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишанитеОдредот на отпишаните

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тасманиски ѓаволи (2013)

  image
  Посетителите на еден одалечен тасманиски наионален парк ќе станат плен на смртоносни суштества, кои го бранат својот дом.
 • Човек-пајак: Нема пат до дома (2021)

  image
  За првпат во филмската историја на Човекот-пајак, се открива идентитетот на нашиот пријателски херој од соседството, доведувајќи ги неговите одговорности како...
 • Чудесниот Спајдермен (2012)

  image
  Еден од најпознатите ликови на светот се враќа на големото платно со новото поглавје од филмовите за Спајдермен, „Чудесниот Спајдермен“. Филмот раскажува различна...
 • Неверојатниот Човек-пајак 2 (2014)

  image
  Отсекогаш знаевме дека најбитната борба на Човекот-пајак е онаа со самиот себе, борбата помеѓу обичните обврски на Питер Паркер и необичните одговорности на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.