СОДРЖИНА

Посетителите на еден одалечен тасманиски наионален парк ќе станат плен на смртоносни суштества, кои го бранат својот дом.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бабарога Цуцуy (2018)

  денес
  image
  Након што млади почну нестајати, бунтовна тинејџерица посумња да би кривац могло бити легендарно чудовиште по имену Цуцуy.
 • Огледала (2008)

  денес
  image
  Поранешен полицаец и неговото семејство се цел на зла сила која користи огледала како порта за влез во нивниот дом.
 • Таинствена дупка (2013)

  Утре
  image
  Кога автобусот полн со тинејџери ќе падне во бездна, борбата за живот ќе почне...
 • Ужас на замзрнатиот пат (2011)

  Утре
  image
  Двајца самоуверени возачи ќе се согласат да пренесат пратка експлозив до еден оддалечен рудник, каде ќе откопаат древно чудовиште
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.