СОДРЖИНА

Када се четири генерације клана Куперових окупи на прослави Бадњег дана, низ неочекиваних посетилаца и непредвидљивих догаѓаја преокрене вече наопако и поведе их према изненаѓујуќем поновном откривању породичних односа и празничног духа.

Слики

Божиќ код КуперовихБожиќ код КуперовихБожиќ код КуперовихБожиќ код КуперовихБожиќ код КуперовихБожиќ код КуперовихБожиќ код КуперовихБожиќ код Куперових

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сите добиваат (2000)

  image
  Кога бразилската готвачка Изабела решава да се ослободи од својот лош брак и од ограничувачката кујна во ресторанот на својот сопруг, таа заминува во Сан...
 • Моќната Афродита (1995)

  image
  Кога открива дека неговиот посвоен син е гениј, еден њујоршки спортски писател ја бара биолошката мајка на син му, но се изненадува кога открива дека се работи за...
 • Љубов и Mети (2006)

  image
  Мери е суптилна пекарка. Таа се труди да ја одржи својата пекарница, но еден ден принудно мора да го затвори бизнисот. Па, така Мери одлучува да замине со својот...
 • Камил (2008)

  image
  Откако насила ќе се земат, Сајлас и Камила ќе тргнат на свадбено патување на Нијагарините водопади. Ако им пропадне бракот, младоженецот ќе се врати во затвор....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.