рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 8.1/10
(12 гласови)

СОДРЖИНА

Откако насила ќе се земат, Сајлас и Камила ќе тргнат на свадбено патување на Нијагарините водопади. Ако им пропадне бракот, младоженецот ќе се врати во затвор. Нештата ќе се искомплицираат кога ќе доживеат сообраќајна несреќа...

Слики

КамилКамилКамилКамилКамилКамилКамилКамилКамил

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бура (2010)

  image
  Прекрасна адаптација на „Бура”, едно од последните дела на Вилјам Шекспир. Антонио ја трга од престолот својата сестра, миланската војвотка Проспера, ја...
 • Снијежна романса (2017)

  image
  Сваке године Сарах гради сњеговиќа с најбољим пријатељем Ницком. Након новог прекида пита се хоќе ли икад пронаќи праву љубав. Али мало божиќне чаролије оживи...
 • Исцелител (2016)

  image
  Алек има парични проблеми, а парите што ги позајмил од едни руски лихвари ги потрошил на коцка, пиење и жени. Кога долгот доспева за наплата, се чини дека Алек...
 • Тинејџерски дух (2011)

  image
  Прича о Амбер, злобној популарној девојци која погине и не може да уѓе у Рај док не помогне најмање популарној девојци да постане краљица матурске вечери.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.