рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(47 гласови)

СОДРЖИНА

Ројбен е тип што целиот свој живот го минал играјќи сигурно. Поли е неодолива авантуристка што живее за возбудата на мигот. Кога овие две различни души се среќаваат, светот на Ројбен се превртува наопаку.
Додека е на меден месец на една рајска плажа, Ројбен Фефер, конзервативен актуар во една осигурителна компанија, ја фаќа својата сопруга Лиза Кремер како има секс со Клод , нејзиниот инструктор по нуркање, во неговиот брод. Ројбен веднаш се враќа во Њујорк, а неговата пријателка Сенди Лајл го поканува на една забава. Таму ја среќава својата поранешна пријателка од средно училиште Поли Принс, која е многу независна жена што живее авантуристички живот заедно со својот слеп африкански твор во еден удобен, но едноставен стан. Иако имаат многу различно однесување, тие излегуваат и чувствуваат силна привлечност еден кон друг. Кога Лиза се враќа, Ројбен мора да одлучи дали сака да живее живот во предградијата со својата неверна сопруга или да има авантуристичка врска со Поли.

Слики

И тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиNBCUNBCUИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде ПолиИ тогаш дојде Поли

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Организатор на свадби (2001)

  image
  Организаторката на свадби Мери е амбициона девојка, посветена на работата. Еден ден таа ќе доживее несреќа на улица. Младиот и згоден доктор Стив Едисон ќе ѝ...
 • Никогаш не бакнувај маж во божиќен џемпер (2020)

  image
  Самохраната мајка Меги се соочува со Божиќ сама сѐ додека не се појави Лукас во нејзиниот живот како неочекуван гостин. Во текот на празниците двајцата наоѓаат...
 • Заљубљена деверуша (2022)

  image
  Професионалната деверица Кејт Џејмс е возбудена што може да помогне на свадбата на својата најдобра пријателка Максин и го запознава нејзиниот згоден брат Мет кој...
 • Случаен сопруг (2008)

  image
  Ема Лојд је створила каријеру од свог разумног, зрелог и одговорног приступа везама. Има успешну радио емисију, потписан уговор за књигу и везу испуњену љубављу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.