рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 5.2/10
(10 гласови)

Содржина

Сузан Стоун жели да постане телевизијска водитељка и спремна је све да учини, да би добила оно што жели. Свесна је да можда и није профил особе који је неопходан да би то постала, али упркос томе, одлучна је у својој намери, па тако из дана у дан прави различите смицалице, како би задовољила свој циљ.Замисао да постане познато телевизијско лице прогони је у правом смислу речи, па је присиљена да уништи све што јој стоји на путу, без обзира на цену коју мора да плати

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Измамничките од Волстрит (2019)

  image
  Филмот го прати планот за освета на две вработени во стриптиз клуб, кои ги здружуваат силите против мажите од Волстрит кои се нивни клиенти. Дејството на филмот е...
 • Холивудски инспектори (2003)

  image
  Во „Холивудски инспектори играат Харисон Форд и Џош Хартнет во улогите на детективите Џо Гавилан и К. Ц. Калден, двајца полицајци кои имаат поголеми соништа....
 • Распалени пиштоли (2006)

  image
  Кога изведувач од Лас Вегас, што станал поткажувач, решава да сведочи против мафијата во корист на државата, се чини дека многумина посакуваат да му го скратат...
 • Скапоцен товар (2016)

  image
  Криминален бос се обидува да избега со пари што му припаѓаат на друг крадец.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.