рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(2 гласови)

Слики

На погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен патНа погрешен пат

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Панична соба (2002)

  среда
  image
  Трилер со Џоди Фостер во улогата на мајка заробена во мала соба во својот њујоршки дом со малата ќерка додека тројца натрапници брутално го напаѓаат нивниот дом.
 • Виртуелен насилник (2015)

  среда
  image
  Компјутерски хакер принудува британска тинејџерка да ги извршува неговите обврски. Доколку одбие, хакерот во јавност ќе ги извади нејзините експлицитни фотографии.
 • Само животни (2019)

  среда
  image
  Жена исчезнува. По снежна бура, нејзиниот автомобил е најден на патот кон мало периферно село. Додека полицијата не знае од каде да почне, петмина се поврзани со...
 • Мистериите на Хроникл: Како што треба (2019)

  денес
  image
  Алекс Мекферсон (Алисон Свини) се враќа во малото гратче во Пенсилванија каде што ги поминувала летата како девојче за ја сними следната епизода на нејзиниот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.