рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 7.19/10
(36 гласови)

СОДРЖИНА

Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за злосторството. Мич ќе го брани Клинтон на суд и ќе реши да подметне докази за да го ослободи Клинтон и да си ја олесни совеста. Клинтон ќе биде ослободен, но Мич ќе дознае дека е тој криминалец, па ќе тргне во потрага по него...

Слики

Товарот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на винатаТоварот на вината

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рај (2002)

  денес
  image
  Британка која живее во Италија го зема законот во свои раце откако полицијата ги игнорира нејзините повици за апсење на човекот виновен за смртта на нејзиниот маж...
 • Изправителен дом (2010)

  денес
  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
 • Мистериите на Хроникл: Крвава лоза (2019)

  денес
  image
  Следната едиција на крими подкастот на Алекс Мекферсон ги води неа и колегите од Хроникл во блискиот Меклин, каде што истражуваат смрт којашто полицијата ја смета...
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Грабеж и потрага (2020)

  денес
  image
  Аурора е многу зафатена во библиотеката поради хуманитарната вечера на која ќе биде изложена круната на семејството Тудор. Но круната исчезнува, а набрзо го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.