рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 9.4/10
(11 гласови)

Содржина

Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • На куклата (2007)

  image
  Ова е приказна за жртвите од злоупотреба на деца и последиците кои тоа го остава на нивните животи. Овие деца подоцна скитаат низ своите уништени животи барајќи...
 • Џокер (2019)

  image
  Во Готам Сити, налудничавиот хуморист Артур Флек е отфрлен од општеството. Тој тогаш започнува револуција и низа од крвави кривични дела. Оваа патека го соочува...
 • Товарот на вината (2014)

  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Ноќни птици (2014)

  image
  Сваке ноќи, док град спава, екипе наоружане брзим аутомобилима, скупим камерама и полицијским радио станицама круже подручјем Лос Анѓелеса у потрази за причама....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.