рејтинг: 3.0/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(13 гласови)

Содржина

Када доведу монстума из тамнице, Маркус је приморан да се бори с њим у гладијаторским играма. На крају, он и Киклоп постају савезници и заједно се боре да победе корумпираног цара и његовог злог неќака....

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Завет на молчење (2006)

  image
  У средишту радње филма снимљеног према роману Арона Цолеитеа и Тоне Родригуеза, налазе се четворица студената елитне школе предодреѓених за велике ствари. Они су,...
 • Во лавиринтот на гризлито (2015)

  image
  Џејмс Марсден, Томас Џејн, Пајпер Перабо и Били Боб Торнтон играат во оваа авантура преполна со акција, која се одвива во дивината на Алјаска. Откако една...
 • Мрачна вода (2007)

  image
  Грејс, нејзиното момче Адам и нејзината помала сестра, Ли се на одмор во северна Австралија, и одлучуваат да одат на пловење по реката со Џим, нивниот водич....
 • Лара Крофт: Ограбувачка на гробови (2001)

  image
  Базиран на популарната видеоигра, филмот ги прикажува авантурите на Лара Крофт (Анџелина Џоли), која патува на егзотични дестинации во потрага по богатства и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.