СОДРЖИНА

Работите не му одат од рака на Џек Хамонд (Чарли Шин) - обвинет е за грабеж на банка што не го извршил. Сепак успева да избега пред да биде затворен, па влегува во продавница во која за несреќа влегуваат и двајца полицајци. Џек е принуден да ја земе како заложник Натали Вос (Кристи Свонсон), ќерка на милијардерот Далтон Вос. Џек влегува со Натали во нејзиниот црвен бмв и тогаш започнува трка по автопатот на јужна Калифорнија. По бројни перипетии и брканици во текот на кои меѓу Џек и Натали се развиваат чувства, тие завршуваат на плажа во Мексико каде што можат да уживаат во неочекуваната љубов.

Слики

Потера

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пензионирани екстремно опасни (2013)

  image
  Во возбудливото продолжение на акционата шпионска комедија ќе видиме како пензионираниот агент на ЦИА Френк Мозес повторно се здружува со необичниот тим елитни...
 • Чарлиевите ангели (2000)

  image
  „Чарлиевите ангели“ е приказна за три детективки со боречки вештини. Натали е бубаџиката, Дилан е опасната девојка, а Алекс има стил. Тие се интелигентни, имаат...
 • Вангард (2020)

  image
  Тајната компанија за обезбедување, Вангард, е последна надеж за преживување на сметководителот кој се нашол како цел на најсмртоносната платеничка организација на...
 • Неподносливата тежина на големиот талент (2022)

  image
  Николас Кејџ е шворц, па се согласува да се појави на роденденот на милијардер кој е неговиот најголем фан. Но Николас Кејџ, всушност е шпион и работи за ЦИА а...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.