рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 7.9/10
(10 гласови)

СОДРЖИНА

Високо авторитетна судика ја залепува прељубничката на својот сопруг во тоалетот... точно на време кога во нивниот дом влетуваат ограбувачи.

Слики

МесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечинаМесечина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џони Чепкалка (1991)

  image
  Дообродушниот, но не многу остроумен Данте, е возач на школскиот автобус во училиштето за деца со посебни потреби. Во реалноста, тој е осамен, а во неговите мисли...
 • ЕКСТРАКТ (2009)

  image
  Џоел, сопственик на фабриката Екстракт се обидува да се справи со безбројниот персонал и професионалните проблеми како на пример со неговата потенцијално неверна...
 • Болничарката Бети (2000)

  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Нова управа (2009)

  image
  Искри и куршуми летаат на сите страни кога Јапи од Вол стрит е принуден бруклинската мафија да ја воведе во рамките на законот, пред прекрасната девојка, агент на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.