СОДРЖИНА

Една група елитни воини сфаќа дека се донесени на вонземска планета... како плен. Тие се ладнокрвни убијци, човечки предатори кои сега се систематски ловени и убивани од страна на еден нов вид на вонземски предатори.
„Предатори“ е ново поглавје во универзумот на „Предатор“, филм снимен под креативната палка на Роберт Родригез и филм во кој игра Едриен Броди во улогата на Ројс, ладнокрвен платеник кој е верен само на оние кои го плаќаат. Тој предводи група елитни воини кои сфаќаат дека се заедно донесени на една вонземска планета... како плен. Со исклучок на лекарот Едвин (Тофер Грејс), сите тие се ладнокрвни убијци и платеници, Јакузи, осуденици, членови на ескадрони на смртта, човечки „предатори“ кои сега се систематски ловени и убивани од страна на нов вид вонземски предатори.

Слики

ПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредаториПредатори

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Умешноста на војувањето (2000)

  денес
  image
  Шо е оперативец на таен одред при Соединетите Нации во кој шпионирањето и квази-етичките тактики се користат поради обезбедувањето на мирот и кооперативноста....
 • Смртоносни машини (2018)

  денес
  image
  Илјадници години откако катаклизмичните настани ја избришаа нацијата каква што ја знаеме, човештвото се прилагоди на новите услови и разви нов начин на живот....
 • Мортал Комбат (2021)

  денес
  image
  MMA борецот Кол Јанг ги бара најголемите боречки шампиони на Земјата за да се обединат против непријателите од Надворешниот свет во напната борба за универзумот.
 • Тунелски cтаорци (2008)

  денес
  image
  За време на војната во Виетнам, американски специјалец е испратен да гони и да убие виетнамски војник. Се води борба човек на човек во бескрајните тунели во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.