poster

Чаробњаци с Вејверли Плејса: Филм

Wizards Of Waverly Place: The Movie (2009)

Режисер: Lev L. Spiro
Disney Channel | четврток | 10:05

Оценка на корисникот: 6.8/10
(232 гласови)

Слики

Чаробњаци с Вејверли Плејса: Филм

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пол (2011)

  image
  Два британска залуѓеника за научну фантастику учествују у меѓупланетарној авантури после сусрета с ванземаљцем. Последњих шездесет година, ванземаљац Пол је...
 • Јаболка (2020)

  image
  Кога непредвидлива пандемија предизвикува луѓето да развијат ненадејна амнезија, средовечниот Арис се вклучува во програма за закрепнување која им помага на...
 • Ослободете го Вили 3 (1997)

  image
  Вили кит је поново ту, овог пута је претња за ловокрадице. Џеси, сада 16-годишњак, је преузео посао на интерном ОРЦА-истраживачком броду, заједно са старим...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.