СОДРЖИНА

Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница во неговиот живот. Не е подготвен за доцнење и изненадувања. Тело на сред пат - дете. Кочи и успева да застане на време. За среќа, детето е добро, но е збунето. Човекот сака да му помогне, но клиентите го чекаат. Кратко после овој настан, тој среќава дружа личност, млада жена која носи тежок ранец на пат кон Барселона. Се нуди да ја префрли, без да се посомнева дека некогаш се познавале. Подоцна, успеваат да се потсетат на своите емоционални и романтични денови од детството...

Слики

ХероиХероиХероиХероиХероиХерои

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хлор (2013)

  image
  Семејство од предградието се обидува да го сочува животот на висока нога во претерано материјалистичкото друштво Нова Англија. Кога климактеричната сопруга ќе го...
 • To the Beat!: Back 2 School (2020)

  image
  Competition becomes fierce in the sequel to the hit teen comedy To The Beat as twins Mackie and Mia plus their arch rival and former neighbor Avery, along with...
 • Рента дете (1995)

  image
  Меѓутим, ова идеја у почетку неќе бити добро прихваќена од стране локалног становништва, али знатижеља и време, учиниќе да наизглед миран део града постане право...
 • Марли и јас (2008)

  image
  Овен Вилсон и Џенифер Анистон играат во филм со кучиња, „Марли и јас“, приказна за еден пар кој се втурнува во авантурата на бракот, кариерата, семејството и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.