СОДРЖИНА

Дин Кејџ е припадник на специјалните единици на американската армија, но ќе се најде во судир со Владата на која некогаш ѝ служел. Кога агентите на тајната служба ќе го киднапираат, заменувајќи го со друг човек, ќе му дадат халуционегена дрога за да ги контролираат неговите активности. Кејџ мора да одлучи што е реалност, а што халуцинација, при тоа трудејќи се да го докаже својот идентитет.

Слики

НезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливиНезапирливи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Стрелец (2021)

  image
  Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.
 • КРИСТАЛЕН ПЕКОЛ (2018)

  image
  Се случува катастрофа кога двајца тинејџери ги зафаќа пожар на 20ти кат на облакодер. Родителите им се на 60ти кат. Ќе го преживеат ли огнот?
 • Опстанок (2011)

  image
  Џон Отвеј (Лијам Нисон) и група рафинериски работници се принудени да се борат за опстанок и враќање дома откако нивниот авион ќе се урне во непристапната дивина...
 • Апокалипто (2006)

  image
  Идиличниот живот на Јагуар Шепа и неговото племе во дождовните шуми го прекинуваат ловците на глави од племето на Маите, кои го напаѓаат селото. Мажите ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.