СОДРЖИНА

Пипер Перабо, Крис Пајн, Емили Ван Камп и Џош Бери играат во оваа апокалиптична приказна за пандемија која се шири во САД и за 4 пријатели во бегство, кои откриваат дека се многу поопасни еден за друг, отколку кој било вирус во воздухот.
Крис Пајн („Ѕвездени Патеки“) игра во интензивниот и фасцинантен трилер, „Кариери“. Страшната приказна следи четворица тинејџери кои откриваат дека се многу поопасни еден за друг, отколку смртоносниот светски вирус од кој очајно бегаат. Исполнет со напнатост, „Кариери“ се случува во свет каде законите и правилата повеќе не важат и никому не може да му се верува – па дури ни на пријателите.

Слики

НосителиНосителиНосителиНосителиНосителиНосителиНосителиНосители

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Каде што се дивите (2009)

  денес
  image
  Деветгодишниот Макс бега од дома и плови преку морето за да стане крал на земјата „Каде што се дивите“. Кралот Макс владее со чудесниот свет на џиновските,...
 • Злато (2016)

  денес
  image
  Добитник награде Осцар, Маттхеw МцЦонаугхеy, у филму редитеља Степхена Гагхана ("Сyриана","Траффиц), креќе у још једну потрагу за златом. Радња филма прати живот...
 • Амелие у бијегу (2017)

  денес
  image
  Тринаестогодишња Амелие за себе мисли да је чврста цура из велеграда и врло вјеројатно је најтврдоглавија дјевојка у цијелом Берлину. Она никоме не дозвољава да...
 • Плажата (2000)

  денес
  image
  Дрзок млад американски патник во потрага по егзотични искуства ги води своите пријатели до таен островски рај на крајбрежјето на Тајланд, единствено за да дознае...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.