poster

20 милиона миља до Земље

20 Million Miles to Earth (1957)

Режисер: Nathan Juran

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Amazing Wiplala (2014)

  image
  A lonely 9-year-old boy makes a new friend when he discovers a magical little man inside of a cupboard, but when one of the man's spells goes awry, the boy's...
 • Путници (2021)

  image
  У скорој будуќности у којој је људска раса у опасности, дружина од тридесетак младиќа и жена послано је на експедицију у свемир како би колонизовали новооткривену...
 • Проклетството на Тутанкамон (2006)

  image
  Година 1922. била историска за археологијата, бидејќи таа година е откриена првата гробница на египетскиот фараон, како и нешто што до тогаш не било видено во...
 • Временски гусари (2020)

  image
  Када муња удари у украдени научни брод у током бекства, он нестане заједно с посадом и њиховом драгоценом мапом блага која је била на броду. Гурнути у вортекс,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.