рејтинг: 2.6/10
Оценка на корисникот: 6.8/10
(12 гласови)

СОДРЖИНА

Абнер Лунберг (Л.Хенриксен), поранешен ловец на вештерки, е присилен да се врати и да се бори против својот стар непријател, опасната вековна вештерка. Овој пат, Лундберг ги здружува силите со Едвард Камби (Р. Јун), кој се обидува да ѝ влезе во трага на опасната вештерка Елизабет Декстер ( А. Ленг)...

Слики

Сам во темнината 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Истина или изазов (2018)

  image
  Наизглед безазлена игра, у којој се пред такмичаре поставља питање да ли ќе да прихвате изазов или да одговоре истинито на задатак који им дају други учесници у...
 • Погрешно свртување: Почеток (2021)

  image
  Пријатели ја пешачат патеката Апалачиан кога се соочени со „Почетокот“, заедница на луѓе кои живеат во планините стотици години наназад.
 • Прогањање (1963)

  image
  Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.
 • Медуза (2021)

  image
  Неочекуваниот пораст на радикалните христијански фракции во Бразил ја поттикна писателката-режисерка Анита Роча да Силвеира да почне да работи на идеите зад...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.