рејтинг: 2.6/10
Оценка на корисникот: 9/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Абнер Лунберг (Л.Хенриксен), поранешен ловец на вештерки, е присилен да се врати и да се бори против својот стар непријател, опасната вековна вештерка. Овој пат, Лундберг ги здружува силите со Едвард Камби (Р. Јун), кој се обидува да ѝ влезе во трага на опасната вештерка Елизабет Декстер ( А. Ленг)...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Змејовите на Камелот (2014)

  денес
  image
  Кралот Артур е мртов, а неговата сестра Морган Ле Феј го почнува своето владеење. Таа ќе им нареди на змејовите да ги најдат преостанатите витези на Округлата...
 • Пурпурен врв (2015)

  Утре
  image
  Во оваа готска романса, таинствениот г. Томас Шарп ја заведува младата Едит Кушинг и како невеста ја носи во својата куќа на една планина во Камбрија, Англија....
 • Нацрт (2018)

  четврток
  image
  Узбудљива и конфузна авантура чека дизајнера видео-игрица након што му мистериозна сила избрише идентитет и ангажује га да буде чувар капије измеѓу две димензије...
 • Тајне Ватикана (2015)

  четврток
  image
  Анѓела Холмс (Оливија Тејлор Дадли) је обична девојка са једноставним интересовањима и животом без трзавица. Нажалост, све се то мења када почиње да повреѓује...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.