рејтинг: 3.0/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(45 гласови)

Содржина

Вдовицата на шефот Броди верува дека нејзиното семејство намерно го брка друга ајкула во знак на одмазда.

Слики

Ајкула: ОдмаздатаАјкула: ОдмаздатаАјкула: ОдмаздатаАјкула: ОдмаздатаАјкула: Одмаздата

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Прогањање (1963)

  image
  Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.
 • Мотел (2007)

  image
  Млада брачна двојка која е заглавена во изолиран мотел, открива скриени видео камери во нивната соба. Наскоро сфаќаат дека доколку не избегаат, тие ќе бидат...
 • Делириум (2018)

  image
  Тофер Грејс глуми во овој натприроден трилер за еден човек што пред кратко време бил пуштен од ментална институција. Тој наследува огромна куќа по смртта на...
 • Во лавиринтот на гризлито (2015)

  image
  Џејмс Марсден, Томас Џејн, Пајпер Перабо и Били Боб Торнтон играат во оваа авантура преполна со акција, која се одвива во дивината на Алјаска. Откако една...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.