рејтинг: 2.5/10
Оценка на корисникот: 4.5/10
(6 гласови)

Содржина

Седуммина војници дезертери започнуваат превентивен удар на новооткриената вонземјанска цивилизација, во надеж дека ќе ја завршат меѓуѕвездената војна и пред таа да започне.

Слики

Космички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички гревКосмички грев

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Човек-пајак (2002)

  image
  Питер Паркер е срамежлив средношколец кој останал сирак како дете, малтретиран од другарите, и не може да ја признае љубовта кон девојката од соседството Мери...
 • Човек-пајак 2 (2004)

  image
  Питер Паркер (Тоби Мегваер) се обидува да балансира со часовите на факултет и со работата како фотограф, додека го одржува својот таен живот како костимиран борец...
 • Ден на независноста: Нова закана (2016)

  image
  По дваесет години откако таинствени вонземјани за малку ќе го уништеа човештвото, тие се враќаат во експлозивното продолжение „Ден на независноста: Нова закана!...
 • Воден свет (1995)

  image
  Во иднината, поларната шапка е истопена и ја прекрива Земјата со вода. Мутиран морепловец се обидува да ги измами дивите „Смоукерс" и да ги одведе една жена и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.