poster

Универзален војник: Регенерација

Universal Soldier: Regeneration (2009)

Режисер: John Hyams
FilmBox Stars RS | 15.11.21 | 00:25

рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 8.69/10
(32 гласови)

СОДРЖИНА

Лук Деверо се приклучува на американскиот тим Универзални војници, сокриени во тајно складиште. Нивната мисија: да го преземат Чернобил и да ги онеспособат експлозивните направи што ќе создадат радиоактивен облак. Лук открива дека еден од реактивираните универзални војници е и неговиот стар наредник, Ендру Скот.

Слики

Универзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: РегенерацијаУниверзален војник: Регенерација

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Побрзо (2010)

  недела
  image
  Престојот во затвор обично има едно од следниве две влијанија врз некој човек: или му го крши духот или го прави посилен. Драјвер (Двејн Џонсон), 10-годишната...
 • Зло око нас 2 (2014)

  недела
  image
  У овом карактеристично крвавом наставку хорор филма, убојити Јацоб Гооднигхт излази из градске мртвачнице како би покренуо нови масакр.
 • Ридиковите хроники (2004)

  недела
  image
  Бараниот криминалец Ридик пристига на планетата Хелион и треба да се бори против инванзивната империја на Некромонгерите, армија што планира да ги смени или убие...
 • Паравоена единица (2000)

  недела
  image
  Возбудлива акциска авантура, во која еден агент е на тајна мисија во бид да ги земе од терористите проектилите со антракс, насочени кон САД...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.