poster

Напад шестоглаве ајкуле

6-Headed Shark Attack (2018)

Режисер: Mark Atkins

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.8/10

СОДРЖИНА

Hungry for the succulent human flesh, and with one head more than the already horrific underwater killer in the 5 Headed Shark Attack (2017), a monstrous, starfish-shaped, six-headed great white shark is now patrolling the waters of remote Isla Corazon, off the coast of Mexico. There, William's supposedly serene couples retreat is under attack, as the evolved aquatic predator spreads terror in unexpected places, devouring the utterly unprepared visitors one by one. But, who's behind the mutated eating machine? Will the nightmare ever cease?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пештерата (2005)

  image
  Крвожедни суштества чекаат група возачи заглавени во мрежа на подводни пештери.
 • Јадро (2003)

  image
  Од непознати причини внатрешното јадро на Земјата престанува да ротира, поради што електромагнетското поле на планетата станува нестабилно. Насекаде низ светот се...
 • Тивкиот отров (2009)

  image
  Длабоко во џунглите на еден оддалечен остров се развила нов мутиран вид на змија. Д-р Андреа Свенсон и нејзиниот помошник, истражителот Џејк, проучуваат видови во...
 • Степфордските сопруги (2004)

  image
  Џоана Еберхарт (Никол Кидман) е успешна ТВ продуцентка и е близу до добивање уште една Еми награда кога е отпуштена од работа во престижна ТВ мрежа. Тогаш таа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.