рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8.14/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Луѓето во црно отсекогаш ја заштитувале Земјата од вселенските никаквеци. Во оваа нова авантура, тие се справуваат со најголемата светска закана досега, крт во организацијата на Луѓето во црно.
Луѓето во црно се прошириле низ целиот свет, но исто така се прошириле и вселенските никаквеци. А за да нѐ чуваат безбедни, декорираниот агент Х (Крис Хемсворт) и решителната нова агентка М (Теса Томпсон) се здружуваат како партнери. Додека се соочуваат со една нова вонземска закана што може да се појави во каков било облик, вклучувајќи го и обликот на агентите на Луѓето во црно, тие мора да ги здружат силите во оваа светска авантура за спасување на агенцијата, како и на светот.

Слики

Луѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: ИнтернационалаЛуѓе во црно: Интернационала

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рио Кончос (1964)

  денес
  image
  Divlji zapad nedugo posle završetka američkog Građanskog rata. Nakon što je u pljački voza ukradeno hiljadu pušaka, pukovnik Wagner (W. Anderson) sazna da je...
 • Блиц (2011)

  денес
  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Менди и богатството на Чироките (2010)

  денес
  image
  Поставен во раните 1990 години, вториот филм базиран на популаната книга „ Менди “ од Лоис Лепард, во која Менди разрешава мистерии со помош на нејзините пријатели.
 • Лоши момци засекогаш (2020)

  денес
  image
  Маркус и Мајк мора да се соочат со нови проблеми – промени во кариерата и средовечна криза - кога му се придружуваат на новиот елитен тим АММО во полицијата на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.