рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(18 гласови)

Содржина

Младиот пар Ени и Чарли ќе ризикуваат сѐ кога ќе решат да го напуштат родното гратче. Почнуваат авантура за да дојдат до својата животна шанса. Но, нивното патување ќе се искомплицира со низа опасни, но и комични ситуации кога ќе почне да ги прогонува бившата банда на Чарли.

Слики

Удри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегајУдри и бегај

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Острво гусара (1995)

  image
  На самрти, Морган Адамс добија од свог оца необичан дар, треќину мапе која води до блага. Како би пронашла помоќ за дешифровање мапе, она купује школованог роба...
 • Крици Африке (1949)

  image
  Абботт и Цостелло одлазе на сафари у Африку да траже дијаманте. На том путовању дешавају им се чудне и комичне ситуације: сусрет са слабовидим ловцем, гладним...
 • Нинџа желки: Излегување од сенка (2016)

  image
  Микеланџело, Донатело, Леонардо и Рафаел се враќаат за да се борат против уште поголеми и полоши негативци, заедно со Ејприл О’Нил, Верн Фенвик и новакот Кејси...
 • Луѓе во црно (1997)

  image
  Во овој блокбастер, Томи Ли Џонс и Вил Смит играат улоги на луѓе во црно кои ги регулираат вонземјаните на Земјата. Нашата земја е полна со вонземјани кои се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.