рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(76 гласови)

Содржина

Кога водач на тим научници доброволно се пријавува за експеримент за човечка невидливост, сè полека трга наопаку и мора да се трпат страшни последици.

Слики

Невидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човекНевидливиот човек

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црна темница (2000)

  image
  Кога нивниот брод се урива на далечна планета, патниците наскоро дознаваат дека избеганиот затвореник Ридик (Вин Дизел) не е единствениот од кого мораат да се...
 • Киднапирање (2019)

  image
  Квин излегува од фонтана во парк во градот Хо Ши Мин, без никакво сеќавање за тоа кој е и од каде доаѓа. Дури талка низ градот спојувајќи го полека дел по дел...
 • Клаверфилд (2008)

  image
  По повод големото унапредување на Роб, неговата љубовница Бет и нивни пријатели, одлучуваат да приредат изненадувачка забава за заминување, сметајќи дека тој се...
 • Меморија (2017)

  image
  Големиот Весли Снајпс ја толкува улогата во ова СФ остварување. Петмина пријатели заминуваат на одмор во куќичка покрај езерото, каде очекуваат само добра забава....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.