рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 6.3/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.

Слики

Прогањање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одвуци ме у пакао (2009)

  image
  Оригинална прича о Цхристине Броwн (Алисон Лохман), амбициозној банковној службеници из Л.А. са шармантним дечком, професором Цлаyом Далтоном (Јустин Лонг). Живот...
 • Нова ќерка (2009)

  image
  Оскаровецот Кевин Костнер го игра писателот Џон Џејмс, кој, по мачниот развод, се сели во рурална Јужна Каролина заедно со своите две деца. Додека тројцата ја...
 • Никој не останува жив (2012)

  image
  Една банда од безмилосни друмски убијци киднапираат млада двојка која патува низ земјата, но откриваат дека работите не се такви какви што изгледаат. Наскоро...
 • До смрти (2021)

  image
  Ема (Меган Фокс) је у устајалом браку са Марком који је води на њихову 10. годишњицу брака из њихове осамљене колибе на језеру на романтичну вечеру. Следеќег...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.