рејтинг: 4.7/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет години подоцна луѓето повторно почнуваат да исчезнуваат. Дали психопатот се реинкарнирал во еден од седумте тинејџери или ја преживеал ноќта кога бил оставен да умре?

Слики

Земи ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душатаЗеми ми ја душата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Демон (2012)

  петок
  image
  Заснован на истинитој причи, "Демон" је застрашујуќи приказ судбине једне породицеи која мора да се уједини како би преживела бес незамисливог зла. Клајд...
 • Бункер игра (2022)

  петок
  image
  Након неколико нејасних несреќа, игра улога уживо је прекинута и играчи напуштају бункер док особље остаје у бункеру да истражује нестанак Грега, генија који...
 • Другата страна на вратата (2016)

  сабота
  image
  Едно семејство живее идиличен живот во странство сѐ додека една трагична несреќа не го одзема животот на нивниот млад син. Мајката дознава за еден древен ритуал...
 • Jackals (2017)

  денес
  image
  Радња је смјештена у 1980-е и прати обитељ која унајми репрограмера за култове да поврати њиховог отуѓеног сина који је постао припадник опасног култа. Након што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.