рејтинг: 4.7/10
Оценка на корисникот: 8.1/10
(11 гласови)

Содржина

Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет години подоцна луѓето повторно почнуваат да исчезнуваат. Дали психопатот се реинкарнирал во еден од седумте тинејџери или ја преживеал ноќта кога бил оставен да умре?

Слики

Земи ми ја душатаЗеми ми ја душата

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Заклон (2010)

  image
  Др Кара Хардинг је посвец́ен психијатар, веома скептична када је у питању природа појединих прихолошких тегоба, нарочито поремец́ај вишеструке личности. Она...
 • Подмолно (2010)

  image
  Очајно семејство се обидува да ги спречи злите духови да го опседнат нивниот син кој паднал во кома по таинствен настан на таванот на куќата. Но зад бескрајниот...
 • Последна дестинација 3 (2006)

  image
  Ово би требало да буде један од најсреќнијих дана у њеном животу: матуранткиња Венди (Мери Елизабет Винстед) се придружује својим пријатељима на матурској...
 • Тоа доаѓа (2014)

  image
  Еден од најдобрите хорор филмови во последниве години. Откако имала секс со своето момче, 19-годишната Џеј почнува да доживува чудни визии и постојано има чувство...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.