Two babies, Aleksa and Luka are switched at the hospital accidentally. Thirty years later, Aleksa is a rich and successful businessman while Luka is poor and barely gets by. When the nurse who switched the two of them tells them what she had done, their lives change completely.

Transmetimet në kanale:

Prva  

Episodi vijues:

Sot
16:20
Igra sudbine ®
Nesër
16:15
Igra sudbine ®
e hënë
15:30
Igra sudbine ®
e hënë
20:00
Igra sudbine
e martë
15:30
Igra sudbine ®
e martë
20:10
Igra sudbine
e mërkurë
15:30
Igra sudbine ®
e mërkurë
20:00
Igra sudbine
3.2.22
15:30
Igra sudbine ®
3.2.22
20:00
Igra sudbine
REKOMANDIMET
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e premte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Detektivi Monk (2002)

  e premte
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Teoria Big Beng (2007)

  e premte
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Ajnshtajn (2017)

  e premte
  image
  A mundet një emër i famshëm dhe shkëndija e një gjeniu ta ndihmojë të sëmurin terminal, Feliks Anjshtajn, të zgjidhë krime të mistershme. 32 vjeçari Feliks është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.