Një romancë komike me Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan. Tedi beson se te Robin ka gjetur gruan e ëndrrave , edhe pse fati ka rezervuar diçka tjetër. Fitues i 3 çmimeve Emmy.

Transmetimet në kanale:

Tring Smile  Puls4  

Ishte në kanal:

FOX Life  PRO 7  Prime  FOX  RTL2  RTL  RTS1  

Episodi vijues:

Sot
20:10
Si e takova nënën tënde 5, Ep. 23
Nesër
14:25
Si e takova nenen tende
Nesër
14:50
Si e takova nenen tende
Nesër
15:15
Si e takova nenen tende
Nesër
15:40
Si e takova nenen tende
Nesër
16:05
Si e takova nenen tende
Nesër
16:35
Si e takova nenen tende
e enjte
14:25
Si e takova nenen tende
e enjte
14:50
Si e takova nenen tende
e enjte
15:15
Si e takova nenen tende
e enjte
15:40
Si e takova nenen tende
e enjte
16:05
Si e takova nenen tende
e enjte
16:35
Si e takova nenen tende
e premte
14:20
Si e takova nenen tende
e premte
14:45
Si e takova nenen tende
e premte
15:15
Si e takova nenen tende
e premte
15:35
Si e takova nenen tende
e premte
16:05
Si e takova nenen tende
e premte
16:30
Si e takova nenen tende
e shtunë
14:45
Si e takova nenen tende
e shtunë
15:10
Si e takova nenen tende
e shtunë
15:35
Si e takova nenen tende
e shtunë
16:00
Si e takova nenen tende
e shtunë
16:30
Si e takova nenen tende
e shtunë
16:55
Si e takova nenen tende
12.2.23
12:55
Si e takova nenen tende
12.2.23
13:20
Si e takova nenen tende
12.2.23
13:50
Si e takova nenen tende
12.2.23
14:15
Si e takova nenen tende
12.2.23
14:40
Si e takova nenen tende
12.2.23
15:10
Si e takova nenen tende
13.2.23
14:15
Si e takova nenen tende
13.2.23
14:40
Si e takova nenen tende
13.2.23
15:10
Si e takova nenen tende
13.2.23
15:35
Si e takova nenen tende
13.2.23
16:00
Si e takova nenen tende
13.2.23
16:25
Si e takova nenen tende
REKOMANDIMET
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Andrija i Anđelka (2015)

  image
  Andrija i Andjelka , a couple in their mid thirties, are a typical example of what happens when a man and woman live together. Although they sincerely love each...
 • Dashuria S'Njeh Arsye (2021)

  image
  Esra gjithmonë betohej se nuk do të martohej kurrë me një burrë si babai i saj, dështimet e biznesit të të cilit falimentuan familjen e saj duke e perballur me...
 • The Big Bang Theory (2007)

  image
  J.Galecki, J.Parsons, K.Cuoco. Një grua zhvendoset në një apartament ku fqinjë ka dy fizikanë gjeni, por aspak shoqërore. Ajo do t'u tregojë atyre se nuk e njohin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.