Një mjek, i cili u largua nga Siria për të ardhur në Kanada, duhet të kapërcejë pengesa të shumta për të rifilluar një karrierë në botën e mjekësisë.

Transmetimet në kanale:

FOX Life  

Ishte në kanal:

RTL2  

Episodi vijues:

23.4.23
23:55
Transplant 1, Ep. 1
24.4.23
00:50
Transplant 1, Ep. 2
29.4.23
08:30
Transplant 1, Ep. 1
29.4.23
09:25
Transplant 1, Ep. 2
30.4.23
00:20
Transplant 1, Ep. 3
30.4.23
01:15
Transplant 1, Ep. 4
30.4.23
08:30
Transplant 1, Ep. 3
30.4.23
09:25
Transplant 1, Ep. 4
1.5.23
01:00
Transplant 1, Ep. 5
1.5.23
01:55
Transplant 1, Ep. 6
REKOMANDIMET
 • Ambition (2014)

  image
  A story of a family living in Prague, Czechoslovakia in the period between World Wars,in Czech better known as "The First Republic". A lost son returns from the...
 • Muke jednog lava (2020)

  image
  Glavni likovi su dečak Lav i njegova „vanvremenska“, „ničim izabrana“ i „ničim izazvana“ drugarica Vuka koja se uselila u njegov kompjuter. Polazeći od...
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
 • U klinču (2022)

  image
  Serija "U klinču", nastala u zajedničkoj produkciji Radio-televizije Srbije i produkcijske kuće "Režim" iskrena je priča o odrastanju, o trenucima u kojima mladi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.