Daniel Grou

actor

Ditëlindje: 1967

Regjia:

  1. 2. Vikinget (2013), Seriale
  2. 3. 19-2 (2014), Seriale
  3. 4. Cardinal (2017), Seriale
  4. 6. Transplant (2020), Seriale
  5. 7. Three Pines (2022), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.