Alain Desrochers

actor

Regjia:

  1. 1. Nitro (2007), Film
  2. 2. Eden Museum (2010), Seriale
  3. 7. Bad Blood (2017), Seriale
  4. 8. Transplant (2020), Seriale

Skenaristi:

  1. 1. Nitro (2007), Film
  2. ...
    (characters)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.