REKOMANDIMET
 • Cuori (2021)

  image
  Dreams, ambitions and love inhabit the heart surgery department of the Le Molinette hospital in Turin, at the end of the 1960s. The head physician Cesare Corvara...
 • True Horror (2009)

  image
  Each episode tells one real horror story, based on true testimonies, brought to life through straight-to-camera documentary interviews and beautiful scripted...
 • The Republic of Sarah (2021)

  image
  E përballur me shkatërrimin e qytetit nga duart e një kompanie lakmitare të minierave, mësuesja rebele e shkollës së mesme Sarah Cooper përdor një shteg të errët...
 • Billions (2016)

  image
  U.S. Attorney Chuck Rhoades goes after hedge fund king, Bobby "Axe" Axelrod in a battle between two powerful New York figures.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.