СОДРЖИНА

Милес је заглавио на послу којег не воли, још увијек заљубљен у своју бившу дјевојку Нову. Оно што Милес не зна јест да банда имена Скизм организира смртоносно натјецање у његовом граду у којем се потпуни странци боре до смрти, а све с циљем забављања милијунске публике која натјецање прати путем Интернета. Милес се убрзо наѓе у игри, присиљен борити се како би преживио. У почетку се Милесово дугогодишње искуство бјежања од властитих проблема исплаќује па тако успијева надмудрити свог првог непријатеља… Али када Нова бива отета, Милес мора коначно престати с бјежањем, побиједити властите страхове и борити се за дјевојку коју воли.

Слики

Guns AkimboGuns AkimboGuns AkimboGuns AkimboGuns Akimbo

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Падот на Белата куќа (2013)

  понеделник
  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
 • Нокаут (2011)

  понеделник
  image
  Бивши професионален боксер, кому му е преку глава од насилниот живот, ќе му помогне на еден ученик да им се противставу на децата што го малтретираат.
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  понеделник
  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Годзила против Конг (2021)

  понеделник
  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.