poster

Баран

Wanted (2008)

Акција, Трилер, Криминал, Фантазија, Mистерија | САД, Германија, Руската Федерација
Режисер: Timur Bekmambetov


рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(123 гласови)

Содржина

Фрустриран канцелариски службеник дознава дека е син на професионален убиец и дека ги наследил неверојатните убиствени способности на својот татко.

Слики

БаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаранБаран

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Во кафез (2010)

  image
  Полицаецот Дени е обвинет за злосторство што не го направил и ќе заврши во затвор. Главниот збор во затворот го има криминалецот Антон Варгас, којшто организира...
 • Елита (2001)

  image
  По неуспешната специјална мисија од областа на безбедноста, еден ислужен поморскиот офицер останува со пет деца кои треба да ги обучи да бидат дел од елитната...
 • Резервни убијци (1998)

  image
  Џон Ли е најдобриот платен убиец. Но кога ќе одбие да убие зашто неговата цел е седумгодишен син на детектив, шефот на Џон испраќа армија платени убијци кои треба...
 • Скала на агресијата (2012)

  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.