рејтинг: 3.9/10
Оценка на корисникот: 8.6/10
(9 гласови)

Содржина

Полицијски преговарач за таоце игра опасну игру мачке и миша са још опаснијим пљачкашем банке. Осим што жели да буде на слободи, пљачкаш не бира речи и средства којима ќе понизити преговарача...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Стратон (2017)

  image
  Страттон, МИ6 специјални оперативац и његов амерички колега Мартy, одлазе у лабораторијски комплекс у Ирану како би пронашли украдено смртоносно биохемијско...
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Несопирлив (2010)

  image
  Добитникот на „Оскар“, Дензел Вашингтон и Крис Пајн се здружуваат со мајсторот за акциони филмови Тони Скот во овој постојано напнат трилер. Една огромна...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.