СОДРЖИНА

Полицаецот Дени е обвинет за злосторство што не го направил и ќе заврши во затвор. Главниот збор во затворот го има криминалецот Антон Варгас, којшто организира борби во кафез. Постои само едно златно правило во борбите - правило нема.

Слики

Во кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафезВо кафез

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Блиска мета (2015)

  image
  Откако ќе ја спаси својата киднапирана внука, поранешниот војник Колтон Макреди започнува немилосрдна борба за да ги спаси своите најблиски. Колтон е турнат во...
 • Арсенал (2017)

  image
  Два брата који су преживели сву прљавштину свог сиромашног детињства у Мисисипију, одрастају прихватајуќи веома различите животе. Док се млаѓи брат поштено убија...
 • Забразување 2 - Висок напон (2009)

  image
  Во продолжението на големиот кино хит „Забрзување: Висок напон“ повторно го гледаме јунакот Хелиос (Џејсон Стејтам) кому овојпат кинески гангстер ќе му го украде...
 • Килерман (2019)

  image
  Њујоршки криминалац који се бави прањем новца, по имену Мо Дајмонд очајнички тражи одговоре након што се пробудио без сеќања, са милионима украденог новаца и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.