рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(4 гласови)

Содржина

На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат дека го извршиле грабежот. Во текот на акцијата, убијците ќе го запознаат опасниот и агресивен Овен и неговите смртоносни стапици.

Слики

Скала на агресијата

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.