рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(79 гласови)

Слики

Ненадејна смртНенадејна смртНенадејна смртНенадејна смртFoto: RTLFoto: RTLНенадејна смртНенадејна смртНенадејна смртНенадејна смртNBC InternationalNBC InternationalNBC InternationalНенадејна смртНенадејна смртНенадејна смртНенадејна смртНенадејна смрт

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
 • Израмнувач 2 (2018)

  image
  Дензел Вашингтон се враќа како Роберт Меккол, пензиониран маринец на САД и поранешен шпион на Агенцијата за одбранбено разузнавање. Кога е убиена пријателката и...
 • Специјална единица: Огнена бура (2011)

  image
  Откако заложник настрадува за време на задача, дечкото на жртвата, специјализиран владин агент, одлучува да им се одмазди на Пол Катлер и на неговиот оперативен тим.
 • Паркер (2013)

  image
  Паркер (Џејсон Стејтам) е професионален крадец кој не краде од сиромашните и не повредува невини. Добива понуда да заврши работа со екипа што не ја познава....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.