рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(87 гласови)

Содржина

Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава малку докази и не може да му се влезе во трага. Убиецот постојано ќе ги избегнува стапиците на Том, поради што детективот ќе почне да се преисптува самиот себеси.

Слики

БлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлиц

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Во кафез (2010)

  image
  Полицаецот Дени е обвинет за злосторство што не го направил и ќе заврши во затвор. Главниот збор во затворот го има криминалецот Антон Варгас, којшто организира...
 • Поноќ у трави (2021)

  image
  Овај филм заснован је на истинитој причи о потрази за најопаснијим убицом у Тексасу. Агент Еф-Би-Аја и његова партнерка близу су разбијања екипе која се бави...
 • Ронин (1998)

  image
  У средњовековном Јапану су се самураји заклињали да ќе свог господара чувати и по цену свог живота. Меѓутим, ако би њихов господар ипак погинуо они би губили...
 • Си било еднаш во Мексико (2003)

  image
  Прогонуван и повреден од трагедијата, Ел Маријачи се повлекува во изолација. Тој е принуден да излезе од тоа кога Сендс, корумпиран агент на ЦИА, го регрутира...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.