рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(56 гласови)

СОДРЖИНА

Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава малку докази и не може да му се влезе во трага. Убиецот постојано ќе ги избегнува стапиците на Том, поради што детективот ќе почне да се преисптува самиот себеси.

Слики

БлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлицБлиц

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Задатак (2016)

  image
  Након што су плаќеног убицу Френка изиграли људи који су га ангажовали за смртоносан задатак, он се буду после операције и открива да више није мушкарац него...
 • Скала на агресијата (2012)

  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
 • Добри луѓе (2014)

  image
  Кејт Хадсон и Џејмс Франко се среќен пар кој живее мирен живот. Единствен проблем им е недостаток на пари за секојдневнен живот и за купување сопствен стан. Кога...
 • Опасност во Бангкок (2008)

  image
  Џо (Н. Кејџ) е платен убиец кој зад себе има долга „кариера“ и е многу ценет. Тој е на тајна мисија во Бангкок, каде што во рок од еден месец мора да убие...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.