рејтинг: 7.4/10
Оценка на корисникот: 5.9/10
(61 глас)

Слики

Џон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: ПарабелумЏон Вик 3: Парабелум

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Транспортер (2002)

  image
  Поранешниот оператор од Специјалните сили Френк Мартин живее навидум тивок живот долж францускиот Медитеран, нудејќи се себе како платеник „транспортер“ кој...
 • Блиц (2011)

  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Без сна (2017)

  image
  Када полицајац сумњивих моралних начела сазна да му је киднапован син, он креќе у потрагу за њим. Као неминован резултат следи немилосрдни обрачун са људима...
 • Змии на авион (2006)

  image
  Кога отровни змии се качуваат на лет преку Пацификот, задача на агентот на ФБИ, Невил Флин, е да го спречи изопачениот план на опасен убиец да елиминира клучен...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.