рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(28 гласови)

Содржина

Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.

Слики

СпасувањеScanboxScanboxScanboxСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасувањеСпасување

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Скапоцен товар (2016)

  image
  Криминален бос се обидува да избега со пари што му припаѓаат на друг крадец.
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • 355 (2022)

  image
  Кога строго чуваното оружје ќе падне во рацете на платеници, агентката на ЦИА Мејс Браун (Џесика Честејн) се здружува со германската агентка Мари (Дајана Кругер),...
 • Платеничка (2021)

  image
  Ана (Меги Кју) е највештиот платен убиец на светот. Како дете ја спасил легендарниот Муди (Семјуел Л. Џексон) и полека ја воведувал во „семејниот бизнис“. Кога ќе...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.