СОДРЖИНА

Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.

Сцеарист: ,
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 82 мин

Слики

СпасувањеСпасувањеScanboxScanboxScanboxScanbox

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Последњи круг у Монци (1989)

  денес
  image
  Priča o autsajderu koji je sedam godina proveo u zatvoru zbog pljačke. Večiti pobunjenik, nezadovoljan sistemom i ljudima koji ga okružuju, želi da uspostavi put...
 • Без милост (2009)

  денес
  image
  Откако ќе отслужи половина од затворската казна заради убиство во самоодбрана, Џон ќе биде пуштен на слобода условно. Наскоро ќе дознае дека токму сопругата на...
 • Невозможна Мисија: Последици (2018)

  денес
  image
  Откако опасната задача за враќање на украдениот плутониум тргнува наопаку, Итан Хант (Том Круз) и неговиот тим мораат да се здружат со атентаторот на ЦИА, Аугуст...
 • Нема бегање (1993)

  денес
  image
  Ovaj akcioni triler govori o odbeglom zatvoreniku, koji štiti prelepu mladu udovicu od opasnog pronalazača kvalitetnog zemljišta, a koji je primorava da se...
ТОП ЛИСТИ

Најави се